Www.rinesa-mp3.webs.com Me Ne Gjithmon Afer Vendlindjes Tuaj www.rinesa-mp3.webs.com

Ju Po Argetoni Me RadioRinesa

   
  Radio 24/7 Online
  Home
 

Mir Se Vini Në Faqen Tonë
Studio Qëndrore Direkt (Gjakovë) 0038649680007
Urime Dhe Përshendetjet : Ç'do të Hënë-Shtune 21:00 Deri 22:30 Me Pronar Egzon Maxhuni
Skype Kontakt : Radio.Rinesa
Msn Kontakt     : RadioRinesa@live.com


Emisioni është i drejtpërdrejtë dhe Kontaktues.

 


Studio Qëndrore Direkt (Prizren) 
Dëshira Muzikore : Ne Studio Fatbardh Morina
Skype Kontakt     : FatBardh.Morina2
Msn Kontakt         : FatbardhMorina@hotmail.de
Studio Qëndrore Direkt (Prishtinë) 
Dëshira Muzikore : Ne Studio Drilon Stublla
Skype Kontakt     : dj.princi1
Msn Kontakt         : loni---1@hotmail.comStudio 1 Kërkojm Moderatorë/e për Urime dhe përshendetje
Për Informacione më të hollësishme na kontaktoni në :
0038649680007 radiorinesa@live.com

                                       
  •  
  •  
 
 
 

RadioRinesa.de.tl ofron shërbime marketingu për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të ndërtojnë prezencën e tyre në internet. Për më shumë informacione Kontaktoni Permes Versionit Skype : Radio.Rinesa

 
  Heute waren schon 1 Besucher (12 Hits) hier!
 
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
RadioRinesa Me Ne Sa me Afer Vendlindjes Tuaj .. Stafi i RadioRinesa Ju Dëshiron Argetim Dhe Disponim Prane Valëve Tona
Get your own RadioRinesa Chat Box! Go Large RadioRinesa!